PRENAJMITE SI NÁŠ PRIESTOR

Matsu v centre Bratislavy je idealným prostredím pre všetkých, ktorí organizujú pracovné akcie, školenia, semináre, workshopy, firemné párty, networkingové eventy a súkromné oslavy. 

Nezáleží na tom, či ste malá firma alebo veľká korporácia, neziskovka či občianske združenie, drobný podnikateľ alebo ambiciózny freelancer, Matsu tím vám pomôže zorganizovať profesionálny event. Sme schopní prispôsobiť priestor a organizáciu vašim predstavám a zabezpečiť zážitkami nabité podujatie. Nebojíme sa náročnej organizácie, úpravy priestorov, nezvyčajnej výzdoby či špeciálneho cateringu, podľa vašich predstáv.

 
Catering

Poskytneme Vám poradenstvo pri výbere vhodného menu, pripravíme a postaráme sa o profesionálny servis presne podľa rozsahu Vašich požiadaviek a zostavíme menu. Pri jeho príprave dbáme na kvalitu a čerstvosť surovín aj od lokálnych dodávateľov. 

Vašim hosťom prinesieme profesionálny gastro zážitok. Kvalitný a vizuálne atraktívny catering vyzdvihne úroveň každého eventu. Catering predstavuje pre nás symbiózu osobného prístupu, nápadu a perfektného načasovania.